خانه / رشته های آموزشی / نقاشی درجه 2 / آموزش مجازی نقاشی

آموزش مجازی نقاشی

این روز ها به دلیل پیشرفت تکنولوژی و وجود دنیای مجازی، آموزش و‌ تدریس شکل و گونه ای جدید به خود گرفته است. امروزه می‌توانید در هر مکان و زمان آموزش هایی باکیفیت دریافت کنید. وجود تکنولوژی باعث راحتی کار بسیار‌ی از افراد شده است. آموزشگاه ارژنگ با استفاده صحیح از دنیای مجازی  برای ‌سهولت کار هنرجویانی که به علت مشغله یا دور‌ بودن راه امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، آموزش مجازی نقاشی را در نظر گرفته است.
مزیتی که آموزش مجازی نقاشی نسبت به دوره حضوری دارند این است که هیچ محدودیت زمانی، مکانی و … ندارند. از لحاظ قیمت‌ هم نسبت به دوره های حضوری مبلغ کمتری ‌پرداخت می‌کنید. اما همان ‌آموزش ها را دریافت می‌نمایید. در کلاس های حضوری شما یک بار آموزش دریافت می کنید و بعد به تمرین می پردازید اما در‌ کلاس‌ های مجازی‌ شما می‌توانید چندین بار آموزش ها را دریافت کنید.

آموزش مجازی نقاشی
آموزش مجازی نقاشی

اما تمامی مراکز آموزشی که دوره های ‌مجازی‌ برگزار ‌می‌کنند این امکان را ندارند .برای ثبت نام در‌کلاس های مجازی حتما سابقه و رزومه مدرس، میزان تبحر، روند آموزشی، دیدن تیکه هایی از فیلم آموزشی به شما کمک می کند که بهترین تصمیم را بگیرید.اما‌ از معایبی که دوره های مجازی نسبت به دوره های حضوری دارد این است که شما در دوره های حضوری می توانید ایراد کار و سوالاتتان را شخصا از استادتان بپرسید اما در ‌دوره های مجازی این مسئله بسیار‌ مشکل است.بنابر‌این ما‌ برای رفع این مشکل، راه های ارتباطی   از جمله شبکه های اجتماعی و تلفنی را برای شما همواره باز گذاشته ایم و پاسخ گوی سوالات شما خواهیم‌ بود.آموزشگاه ارژنگ تنها موسسه ای است که توانسته با موفقیت و با قبولی ۱۰۰٪  هنرجویان مجازی و حضوری دوره های فنی حرفه ای را برگزار کند.مدرس آموزش مجازی دوره مربی گری نقاشی کودک و نقاشی مقدماتی سرکار‌ خانم نسرین السادات داوری بوده که از اساتید به نام در زمینه نقاشی و مولف دوره مربی نقاشی کودک در سازمان فنی حرفه ای هستند.آموزش های مجازی آموزشگاه ارژنگ کاملا مشابه جلسات حضوری هستند و همانند کلاس های حضوری آموزش ها به صورت عملی و نظری می باشد.که در پایان آلبومی کاری نیز برای ارائه مراکز آموزشی جهت اشتغال خواهید داشت.در پایان شما می‌توانید با شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای مدرک بین المللی دریافت نموده و وارد بازار کار شوید.

درباره‌ی admin

Check Also

آموزش تکنیک گواش

آموزش تکنیک گواش اگر صدایی می شنوی که به تو می گوید نمی توانی نقاشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *