آموزش نقاشی به بزرگسالان در آموزشگاه ارژنگ

آموزش نقاشی به بزرگسالان در آموزشگاه نقاشی ارژنگ

آموزش نقاشی به بزرگسالان در آموزشگاه نقاشی ارژنگ به دو صورت انجام می شود. عزیزان علاقمند بالای ۱۲ سال که بزرگسال محسوب می شوند می توانند به دو شکل در کلاس های نقاشی بزرگسالان آموزشگاه نقاشی ارژنگ حضور یابند:

 

  1.  در روش اول به صورت آزاد پس از پایان آموزش طراحی که پایه و اساس همه تکنیک های نقاشی است، به صورت ماهانه در آموزشگاه نقاشی ثبت نام نموده و هر تکتیکی را که به آن علاقه دارند آموزش ببینند. مثلا کسی که به تکنیک رنگ روغن علاقه دارد تمام توان و وقت خود را برای یادگیری این تکنیک خاص متمرکز کند. پس از آن هم در صورت تمایل برای ادامه کار در تکنیک های دیگری که خود به آن ها علاقمند است ثبت نام کند.
  2. در روش دوم در پایان دوره به هنرجویان آموزشگاه نقاشی  مدرک فنی و حرفه ای داده می شود. مراحل دوره های فنی و حرفه ای از پیش تعیین شده است و هنرجویان عزیز باید طبق آن در نقاشی پیش روند که از طراحی ابتدایی آغاز و به تکنیک رنگ روغن ختم می شود. دوره های نقاشی دارای ۲ مدرک درجه ۱ و درجه ۲ می باشد. که ابتدا دوره درجه ۲ شامل تکنیک های: طراحی، مداد رنگی، پاستل، مداد کنته و آب مرکب و سپس دوره درجه ۱ شامل تکنیک های آبرنگ و رنگ روغن گذرانده می شود. طبیعی است که مدرک درجه ۲، پیش نیاز درجه ۱ می باشد.

این مدارک ارائه شده در پایان دوره تکنیک های نقاشی بین المللی بوده و ارزش ترجمه دارد و نیز مورد تایید وزارت کار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *