تربیت مربی نقاشی کودک

تربیت مربی نقاشی کودک

دوره جدید مربی نقاشی کودک در آموزشگاه ارژنگ از  یکشنبه ۲۲ مهر آغاز می شود.

  اگر علاقه مند به کار و اشتغال در فرهنگسراها ، مهدهای کودک یا سراهای محله هستید، یا معلم مدرسه هستید و به دنبال راهی برای ارتقای سطح کیفی کار خود می باشید، و یا حتی مادری آگاه و علاقه مند به تعامل هرچه صحیح تر با کودک خود  هستید، این دوره را از دست ندهید.

 

همچنین در پایان این دوره با دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای کشور که مدارک این سازمان در سطح بین المللی قابل قبول می باشد، کسب و کار خود را جهانی کنید.

 

تربیت مربی نقاشی کودک
تربیت مربی نقاشی کودک

همه ما کم و بیش در مورد ضرورت تعامل صحیح و تربیت سالم کودکان و حساسیت امر تربیت تا ۵ سالگی چیزهایی شنیده ایم.  اما آیا تا به حال دورهای آکادمیک در این مورد گذرانده ایم که تمامی بایدها و نبایدهای تعامل سازنده با کودک را به ما بیاموزد؟  آیا فرصت پیدا کردن یک دید کلی و جامع از تربیت کودک را یافته ایم؟ مگر جز این است که کودکان امروز جامعه ساز فردای ما هستند؟ آیا صحیح است که این دوره خطیر را با آزمون و خطا و یا سلیقه ای، بی توجه به نتایج فردای آن بگذرانیم؟  چراکه هر آجری را که امروز اشتباه بنا کنیم فردا گریبانگیر خود ما خواهد بود.

پس زمان را از دست ندهید و هم اکنون برای توسعه دانش خود و رونق کارتان  برنامه ریزی کنید. برای مشاوره رایگان در مورد دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *