خانه / فعالیت ها / تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

برگزاری تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ در دامان طبیعت تا هنرمندان و هنرجویان با فراغ بال، در محیطی آرام و دل نواز، زیر نظر مربیان مجرب به فعالیت هنری بپردازند و ضمن لذت بردن از حضور در طبیعت و جمعی گرم و صمیمی به دانش و هنر خود بیفزایند.

طبیعت از زمان بشر اولیه تا کنون، همواره منبع الهام انسان در تمام زمینه ها، چه علمی و چه هنری بوده است. چه بهتر که برای ظهور هنرهای خود به طبیعت برویم، خود را به آن بسپاریم تا وجود ما را در بر گیرد بهترین ایده ها را از آن بگیریم. کسی که زیبایی ها و تناسبات طبیعت را دریابد و درک کند قطعا آن ها را در خلق اثر هنری خود به کار می برد.

آموزشگاه ارژنگ با برگزاری این تورها، این فرصت را برای هنرجویان فراهم می کند و در جمعی هنری، لذت از کار هنری در طبیعت دو چندان می شود.

مربی در مورد زیبایی ها، نحوه انتخاب کادر، اصول طراحی به صورت زنده و چگونگی طراحی از عناصر ثابت و متحرک آموزش های لازم را می دهد.

تورهای آموزشی - هنری آموزشگاه ارژنگ
تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

قطعا طراحی در طبیعت به همراه آموزش های علمی برای تمامی هنر دوستان جالب و قابل استفاده خواهد بود و دیگر می توانند در هر جا و هر فرصتی هر نوع سوژه مورد علاقه خود را طراحی کنند.

تورهای آموزشی - هنری آموزشگاه ارژنگ
تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

درباره‌ی admin

Check Also

دوره تخصصی تکنیک رنگ روغن

دوره تخصصی تکنیک رنگ روغن

ثبت نام دوره تخصصی تکنیک رنگ روغن در آموزشگاه ارژنگ برای تابستان 1397 انجام می پذیرد.پیش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *