سایر خدمات مجتمع ارژنگ

آموزشگاه نقاشی

طراحی سایت های ادارات، شرکت ها، آموزشگاه ها و سایر اصناف با جدیدترین متدها و بهترین کیفیت در آموزشگاه ارژنگ انجام می شود.

امروزه طراحی سایت امر بسیار مهمی تلقی می شود و سایت مربوط به هر موسسه یا تجارت بیانگر کیفیت و فراگیری آن می باشد. پس اگر برای هنر یا صنعت خود هنوز سایتی ندارید که شما را به خوبی معرفی کند بهتر است هرچه زودتر برای طراحی آن اقدام کنید.

با انتخاب یک مدیر سایت نیز می توانید سایت خود را به روز کنید و اطلاعات آن را تازه کنید. همچنین می توانید از مدیر خود بخواهید تا اقدامات لازم را برای اینکه شما در درجه بندی گوگل در جستجوها در صدر قرار بگیرید انجام دهد. در این صورت گویی شما در فضای مجازی تبلیغ کرده اید. بالا قرار گرفتن در لیست جستجوی گوگل کار آسانی نیست. پس این کار را به افرادی متخصص بسپارید.

در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، صورت گیرد. سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز گفته می شود و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی گرد هم آمده اند. صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.

 

D2esign

 

 

 

پذیرش سفارشات تابلو با تکنیک های مختلف و طرح دلخواه شماانجام می شود. همچنین طراحی چهره از روی عکس با تکنیک سیاه قلم یا رنگ روغن و …
سفارشات نقاشی روی پارچه با طرح دلخواه شما روی لباس ،سرویس خوای، سرویس آشپزخانه و …

186016

طراحی گرافیکی انواع طرح ها شامل لوگو، سربرگ، شیت های ارائه و …

819410

سه بعدی سازی انواع طرح ها، نمای ساختمان، طراحی داخلی و … با نرم افزارهای کامپیوتری تری دی مکس ، اتوکد سه بعدی و …
ترسیم نقشه با اتوکد
طراحی پرسپکتیو همراه با اجرای انواع تکنیک های راندو
طراحی دستی شیت های ارائه معماری
ساخت ماکت با انواع متریال
آموزش انجام پروژه های دانشجویی معماری

Inner (8)

آموزشگاه نقاشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *