آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک

آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک

مجتمع آموزشی ارژنگ


آموزشگاه ارژنگ، آموزشگاه نقاشی غرب تهران است که با بیش از‌ ربع قرن تجربه آموزش، بالغ بر ۳۰ سال تحت نظر سازمان فنی حرفه ای مشغول به فعالیت است.

از افتخارات این آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک آموزش بیش از هزار هنرجو از سراسر ایران و ارائه گواهینامه های بین المللی و قابل ترجمه به بیش از نیمی از این عزیزان بوده است.
یکی از‌ مهمترین اهداف آموزشگاه نقاشی ارژنگ، آموزش صحیح و اصولی در‌محیطی آرام و هنری با کادری مجرب و متخصص در زمینه های تخصصی نقاشی و روانشناسی است.
اساتید این مجموعه علاوه بر داشتن مدارک تخصصی در زمینه طراحی و نقاشی، همواره آموزش های خود را به روز کرده و مطابق با استاندار های بین المللی مشغول به فعالیت اند.

آموزشگاه نقاشی غرب تهران - پونک
آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک


مدیریت مجموعه ارژنگ، سرکار خانم نسرین السادات داوری هستند، که مولف دوره مربی گری نقاشی کودک و همچنین مولف کتاب آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان اند. با تالیف این دوره بسیاری از بانوان و آقایان توانسته اند در زمینه نقاشی کودک، آموزش های تخصصی دیده و مشغول به کار شوند.

آموزشگاه نقاشی غرب تهران - پونک
آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک

دوره های مجتمع آموزشی ارژنگ


در این مجموعه دوره ها به صورت آزاد و فنی حرفه ای برگزار‌ می شود. کلاس ها به صورت هر جلسه ۳ ساعت و گروهی برگزار می شود، اما آموزش ها به صورت خصوصی و مختص به فرد می باشد.
مزیت برگزاری این گونه کلاس ها این است که هنرجو در یک جلسه علاوه بر این که آموزش مبحث جدید را میبیند و اشکال تمارین جلسه قبلی بررسی میشود، هنگامی که مربی به فرد دیگری آموزش می دهد می تواند مروری بر آموزش ها داشته باشد و رقابتی سالم در فضا ایجاد می شود.
آموزشگاه ارژنگ از جمله ی آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک با استفاده از فضایی که برای کلاس های تخصصی تعبیه شده می تواند پذیرای بانوان، آقایان و کودکان عزیز باشد.
یکی از دیگر مزیت های آموزشگاه ارژنگ دسترسی آسان با وسیله نقلیه عمومی از جمله مترو و اتوبوس و خودرو شخصی است .

نقشه را می توانید در این لینک بیابید.
نداشتن محدودیت در آموزش یکی دیگر از مزیت های این مجموعه می باشد زیرا با حضور اساتید متفاوت و متخصص در هر تکنیکی می توانید آموزش‌ تخصصی دریافت کنید.
آموزشگاه ارژنگ هر ساله اقدام به برگزاری نمایشگاه از آثار مربیان و هنرجویان کرده و این امر به جهت حمایت آنها جهت فروش آثار و ترغیب هنرجویان به خلق تابلو های اورجینال می باشد.

آموزشگاه نقاشی غرب تهران - پونک
آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک

دوره های فنی حرفه ای در آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک:

دوره های فنی حرفه ای به صورت کلاس های ۵ ماهه یا ۷ ماهه برگزار میشود. دوره های سازمان فنی حرفه ای همراه با ارائه مدرک بین المللی هستند که در پایان دوره، بعد از قبولی در آزمون به شما تعلق می گیرد. این مدارک خارج از ایران کاملا معتبر هستند و برای اشتغال و مهاجرت مورد استفاده قرار می گیرند.

روند دوره های آموزشی فنی حرفه ای کاملا استاندارد است و هر جلسه طبق طرح درس آموزش های لازم رو دریافت می کنید. مزیت این دوره ها علاوه بر داشتن مدرک مرتبط در این است که شما خودتان را موظف می کنید که ۵ الی ۷ ماه هفته ای ۲ جلسه تمرین و آموزش دارین و به هر علتی وقفه ای در آموزش‌ ندارید.
و در نهایت شهریه دوره های سازمان فنی حرفه ای کاملا به صرفه بوده و مدرک دریافتی کاملا کاربردی هست.

آموزشگاه نقاشی غرب تهران - پونک
آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک

دوره های آزاد در آموزشگاه نقاشی غرب تهران – پونک:

دوره های آزاد به صورت ۴ جلسه ای برگزار میشود. در‌ دوره های آزاد مطالب آموزشی کاملا طبق اصول و استاندار بین المللی پیش می رود و تفاوت این دوره با دوره های سازمان فنی حرفه ای در این است که در پایان این دوره به شما مدرک بین المللی داده نمیشود و روند آرام تری را نسبت به دوره فنی حرفه ای دارد.

به طور مثال هنگامی که با توجه به صلاح دید استاد، هنرجو به مبحث منظره میرسد هنرجو می تواند هر تعداد که می خواهد منظره بکشد اما در  استاندار فنی حرفه ای مباحث و تعداد کاملا از پیش تعیین شده هستند.

برای مطالعه کامل مزایای آموزشگاه ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *