آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ

آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ

در آموزشگاه ارژنگ آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ از پایه آغاز می شود و تا سطح پیشرفته ادامه می یابد. علاقمندان به یادگیری اصولی نرم افزار فتوشاپ می توانند در کلاس های آموزشی متناسب با علاقه خود تمرین دریافت کنند. به طور مثال می شود در نرم افزار فتوشاپ بر رتوش عکس های شخصی تمرکز داشت یا بر روی مونتاژ تاکید بیشتری داشت.

تمامی این آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ در یک دوره ارائه می گردد. در ابتدا هنرآموزان نرم افزار فتوشاپ با منوها و ابزارهای این نرم افزار آشنا می شوند. در ادامه مهارت های خود را در بخش های مختلف نرم افزار تکمیل کرده و به انجام نمونه پروژه های عملی می پردازند.

 

آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ
آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ

 

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار فتوشاپ اینجا کلیک کنید.

فتوشاپ نرم افزار گرافیکی بسیار کاربردی است که علاوه بر طراحی لوگو، کارت ویزیت، ست اداری و … امکان مونتاژ، رتوش، شیت بندی معماری و بسیاری از ترکیب بندی های گرافیکی مورد نظر را به کارگیری قوه خلاقیت را فراهم می آورد.

یادگیری اصولی نرم افزار فتوشاپ به تمامی علاقمندان حوزه گرافیک، کاربران معماری و تمامی کسانی که می خواهند در طراحی ها و اعمال نظر در طرح های خود آزاد باشند، توصیه می شود.

در پایان دوره اصولی نرم افزار فتوشاپ، به هنرآموزان مدرک بین المللی رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می گردد. به این ترتیب امکان اشتغال برای افرادی که دوره آموزش اصولی نرم افزار فتوشاپ را گذرانده اند، در آتلیه ها، شرکت های تبلیغاتی و بسیاری از مراکزی که به هر نحو به طراحی گرافیکی نیاز دارند فراهم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *