آموزش تکنیک مداد رنگی

آموزش تکنیک مداد رنگی
نقاشی با مدادهای رنگی، خرید مداد های جدید، نقاشی روی کاغذ و دیوار حجم خاطرات عظیمی از همه انسان ها را در زمان کودکی تشکیل می دهد.
چیدن مداد های رنگی کنار هم، برای کودکان یا حتی بزرگسالان لذت قابل توجهی دارد. بهتر است کمی خلاصه از ویژگی های این ابزار لذت بخش صحبت کنیم.
آموزش تکنیک مداد رنگی
آموزش تکنیک مداد رنگی
مداد رنگی ها نوعی از مداد هستند که مغز آنها از رنگ دانه های فشرده ساخته شده است.
مغز مداد رنگی بر خلاف مداد گرافیتی درجه بندی زیادی از نظر سختی ندارد و نسبتا نرم است. مداد رنگی به خاطر سهولت استفاده و تاثیر پذیری از وسایل مورد علاقه نقاشان است.
مداد رنگی همچنین نزدیک ترین وسیله به طراحی است و به علت دقت و کوچکی سطوح رنگی برای خلق آثار نزدیک به واقعیت عینی، بیشتر کاربرد دارد.انواع مداد رنگی ها بسته به کاربردی که دارند تهیه و ساخته می شوند. مثلا هنرمندان از مداد هایی که کیفیت بالاتری از لحاظ رنگ دانه های مناسب،کیفیت رنگ،غلظت بالای رنگ و … هستند استفاده می کنند. اما مداد رنگی هایی که برای دانش آموزان تهیه می شود از کیفیت مطلوبی برخوردار است و به راحتی می توان توسط پاک کن ، پاک شوند.
چیزی که در آموزش تکنیک مداد رنگی مهم است، این است که آموزش باید متناسب با سن و توانایی هنرجو انجام شود تا او برای ادامه آموزش تکنیک مداد رنگی راغب تر شود.
شما چه خاطراتی از نقاشی با مداد رنگی دارید؟؟

 

اگه سوالی هم داشتی ،زنگ بزن??
۰۲۱-۴۴۴۴۷۷۱۷
اشرفی اصفهانی -خیابان مخبری – میدان عدل- روبه رو‌مسجد -پلاک ۱۶ -واحد ۷

برای مطالعه بیشتر در مورد دوره آموزش مدادرنگی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *