آموزش مجازی مربی نقاشی کودک

آموزش مجازی مربی نقاشی کودک

آموزش مجازی مربی نقاشی کودک، چهره جدید و نوظهور شیوه و متد آموزشی به سبک سنتی است. بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است. هنر بطور جدی درمانی مؤثر برای رفع تنش و خستگیهای روحی است. آموزش آن جدای از هدف فعالیت در مهارت خاصی، باعث ایجاد خلاقیت و آرامش میشود.

توضیحات کامل این دوره را اینجا بخوانید.

این روزها با توجه به در دسترس بود اینترنت برای اکثر افراد، آموزش مجازی شاخه های مختلف هنری در مراکز وآموزشگاههای امین و صادق در امر آموزش برای همه امکانپذیر میباشد. در این آموزش،اعتمادسازی برای کاربر مبتنی بر صداقت کلام و سخاوت در ارائه مطالب آموزشی است. بگونه ای که کاربر با اعتماد و آرامش از فضای آموزشی خصوصی خود نهایت بهره برداری را داشته باشد.

آموزش الکترونیکی از مهمترین ابزارها در آموزش محسوب می شود. آموزش توسط ابزارهای الکترونیکی صورت می گیرد که فراگیران بتوانند جدا از تمام محدودیت های زمانی و مکانی دوره های آموزشی خود را سپری کنند. آموزش مجازی دارای یک تعریف ساده است به این معنی که با استفاده از تکنولوژی های الکترونیکی بتوان به منابع و محتواهای آموزشی دسترسی پیدا کرد. آموزس الکترونیکی دارای تعاریف زیادی است، توصیفاتی چون آموزش آنلاین، یادگیری آنلاین، آموزش مجازی، آموزش دیجیتال و…است.

آموزش مجازی مربی نقاشی کودک
آموزش مجازی مربی نقاشی کودک

در دوره آموزشهای مجازی بهتر است بستر آموزش امکان تعامل میان مدرسان و فراگیران را فراهم کند.

مزایای آموزش مجازی

آموزش های مجازی دارای مزیت های فراوانی است. از جمله این مزیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دست پیدا کردن به منابع محتوای بدون محدودیت

کاهش هزینه های آموزشی

مدیریت درست زمان

حذف دغدغه های زمان

ایجاد آرامش خیال در یادگیری

به روز بودن اطلاعات

حذف شدن محدودیت مکان و زمان

آموزش مجازی ذات انعطاف پذیری دارد به این معنی که ما هر لحظه در زندگی روزمره درگیر آموزش و یادگیری هستیم. با کمک آموزش های مجازی دیگر نیازی به هزینه های بالای آموزشی و طی کردن مسافت های طولانی برای شرکت در کلاس آموزشی را نخواهد داشت.
آموزش مجازی مربی نقاشی کودک ، آموزش کامل را برای مربی نقاشی کودک فراهم می آورد تا به صورت تخصصی مشغول به کار گردد. یک مربی باید دارای ویژگیهای شخصیتی میژه ای باشد تا بتواند در آموزش دادن نقاشی به کودکان ارتباط قوی برقرار نماید. مربی نقاشی باید کار و نحوه عملکرد در کلاس را از قبل آموزش دیده باشد تا در صورت ارائه آموزش به کودکان مشکلی در کارش پیش نیاید.

مربی کودک بدون عشق و علاقه به کودک و کارش نمی تواند مربی خوبی باشد مربی که ارتباط خوبی با کودک داشته باشد می تواند هر نوع تغییر در کودک را احساس نماید. مربی باید نسبت به تعلیم و تربیت کودکان و شناخت از روانشناسی کودک باید به گونه ای عمل کند که در زندگی آینده و تحصیلی آنها مفید باشد، مربی باید اهل مطالعه و تحقیق باشد. پس بسیار لازم و ضروری که مربی متعهد خود را قوی و به روز کند که از طریق آموزش مجازی مربی نقاشی کودک این مهم به راحتی صورت میگیرد.

آموزش مجازی مربی نقاشی کودک
آموزش مجازی مربی نقاشی کودک

سرفصل های آموزشی دوره

در این دوره که کتاب آن توسط خانم نسرین السادات داوری تالیف شده و تنها کتاب مرجع آموزش نقاشی کودک میباشد ‌که در سازمان فنی حرفه ای ثبت شده موارد زیر آموزش داده میشود

روانشناسی عمومی کودک

راههای برقراری با کودک

سنجش آمادگی جسمی و روحی کودک

راههائی برای ایجاد خلاقیت و تقویت آن

روانشناسی نقاشی کودکان

آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی

آموزش طراحی به زبان ساده به کودکان

تکنیک های نقاشی

آموزش مجازی مربی نقاشی کودک بصورت ویدیویی آماده شده است. پس از ثبت نام دسترسی شما به آموزشها باز می شود. پس از اتمام دوره آموزش مجازی مربی نقاشی کودک هنرجو مشرف به ظرافت ها و ریزه کاری های کار با کودک خواهد بود که او را برای بازار کار آماده می کند.

شرایط آموزش مجازی نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ را اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *