آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

یادگيري مبتني بر وب معمولا با عنوان آموزش الكترونيكي يا آموزش مجازي شناخته شده است. اين اتفاق بر اساس يادگيري آنلاين از طريق دوره هاي آموزشي است. عموما درسامانه آموزش مجازی ارائه ميشود. با كمك اين سامانه آموزش مجازي ميتوان تمام فرآيندهاي يادگيري را بصورت الكترونيكي انجام داد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی
آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

سیس تم آموزش مجازی امروزه نقش برجسته اي در ميان كسانيكه تمايل به يادگيري دارند پيدا كرده است. ايجاد يك فضاي آموزش شخصي براي كاربراني كه بتوانند به دور از هرگونه دغدغه از مزاياي آموزش الكترونيكي برخوردار باشند. موارد آموزشی این دوره با دوره نقاشی مقدماتی کاملا منطبق است.

در ادامه به چند مزيت اين سيستم آموزشي مي پردازيم:

١)كاهش هزينه هاي آموزشي مبتني بر يادگيري: در سيستم آموزش حضوري همواره هزينه رفت و آمد به مركز آموزشي، بخصوص مسأله آلودگي در كلان شهرها مطرح ميباشد. در كنار اين مسأله، نياز به داشتن و حفظ و نگهداري مكاني براي آموزش نيز مطرح ميباشد. در آموزش آنلاين ما با چند آيتم مهم روبرو هستيم. صرفه جويي در زمان رفت و آمد، داشتن فضاي خصوصي در وب براي آموزش، حذف استخدام مستقيم مدرس و پايين آمدن هزينه هاي فيزيكي كاركنان فضاي آموزشي.
٢)يادگيريني بهينه با انعطاف پذيري دوره هاي آموزش الكترونيكي: مهمترين ره آورد آموزش الكترونيكي دنياي فناوري اطلاعات براي افراد شاغل و تمام كساني كه با كمبود زمان آموزش مواجه هستند مي باشد. از انجا كه آموزش الكترونيكي ميتواند در هر زمان از روز و با حذف محدوديت ها انجام ميشود، تمام مشتاقان يادگيري ميتوانند در حرفه و تحصيلات خود متمركز شوند و هميشه به روز باشند.‏

٣)آموزش مجازی بستري هميشه در دسترس: اين فضاي آموزشي اجازه ميدهد تا افراد  در تمام سنين براي يادگيري  مهارت هاي جديد بدون محدوديت بطور يكسان با استفاده از دوره هاي آموزشي الكترونيكي اقدام كنند.

اين گزيده اي از مزاياي استفاده از آموزش مجازي براي كاربران ميباشد.

آموزشگاه ارژنگ در آموزش مجازی نقاشی مقدماتی، با در نظر گرفتن صرفه جويي در هزينه و زمان شما و بوجود آوردن اعتماد كاربر و اهميت حفظ آن، آیتم های استاندارد آموزش مجازی نقاشی مقدماتی را بطور کامل ارایه کرده است. مانند این دوره، سایر دوره ها نیز از جمله تکنیک های نقاشي، مربي نقاشی كودك و … نیز بصورت آنلاین ارائه کرده است.

بهترين روش براي آموزش هر شاخه هنري، يادگيري صحيح و اصولی آن از پايه است. در فراگیری هنر نقاشی، آموزش اصولی مبتني برآموزش طراحي است. طراحي، ايجاد يك طرح از يك تصوير ذهني يا طبيعت بي جان و يا يك الگوي بيروني است. طراحي در هنرهاي تجسمي، بصورت يك اثر مستقل و يا يك پيش طرح براي يك اثر هنري است كه به آن اتود هم گفته ميشود. طراحي را ميتوان با ابزار اثر گذار مانند مداد و يا ذغال و مانند آن بروي يك سطح اثر پذير مانند كاغذ و مقوا و… انجام داد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی
آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

طراحي در دو حوزه كلي مطرح ميشود؛يكي در حوزه drawing  كه في البداهه است و شامل احساسات شخص كشيده ميشود. ديگري در حوزه design كه شامل تركيب عناصر بصري و فضا بر پايه اصول طرح و براي مخاطبين خاص و تعيين شده خود مانند طراحي صنعتي و طراحي لباس يا گرافيك و يا… ميباشد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی ابتدا از رشته طراحي در بخش شناخت مبانی هنرهای تجسمی آغاز می شود. با فراگیری تمرین دست گرمی و مراحل ابتدایی طراحی ادامه می یابد. در بخش تناليته ها، آموزش نور و سايه از تيرگي به روشني و بالعكس انجام مي شود. سپس كليت ترکیب بندی آموزش داده مي شود كه پس از ان به جزئيات پرداخته ميشود تا طرح به مرحله تكامل برسد. آموزش مجازی نقاشی مقدماتی به مباحثي چون آموزش گل، منظره، طبيعت بيجان…. پرداخته مي شود. تا در نهايت كاربر به آموزش مجازی چهره و در نهایت آموزش مجازی فیگور برسد. نمونه این آثار را در اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ ببینید.

در پایان آموزش، تکنیک رنگی گواش به عنوان پایه سایر تکنیک های رنگی آموزش داده می شود. آموزش مجازی نقاشی مقدماتی در بخش گواش شامل آشنایی با تونالیته های رنگ، آنالیز رنگی و اجرای یک ترکیب بندی کامل با تکنیک گواش از مدل زنده می باشد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

شرایط آموزش مجازی نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ را اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *