آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

یادگیری مبتنی بر وب معمولا با عنوان آموزش الکترونیکی یا آموزش مجازی شناخته شده است. این اتفاق بر اساس یادگیری آنلاین از طریق دوره های آموزشی است. عموما درسامانه آموزش مجازی ارائه میشود. با کمک این سامانه آموزش مجازی میتوان تمام فرآیندهای یادگیری را بصورت الکترونیکی انجام داد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی
آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

سیس تم آموزش مجازی امروزه نقش برجسته ای در میان کسانیکه تمایل به یادگیری دارند پیدا کرده است. ایجاد یک فضای آموزش شخصی برای کاربرانی که بتوانند به دور از هرگونه دغدغه از مزایای آموزش الکترونیکی برخوردار باشند. موارد آموزشی این دوره با دوره نقاشی مقدماتی کاملا منطبق است.

در ادامه به چند مزیت این سیستم آموزشی می پردازیم:

١)کاهش هزینه های آموزشی مبتنی بر یادگیری: در سیستم آموزش حضوری همواره هزینه رفت و آمد به مرکز آموزشی، بخصوص مسأله آلودگی در کلان شهرها مطرح میباشد. در کنار این مسأله، نیاز به داشتن و حفظ و نگهداری مکانی برای آموزش نیز مطرح میباشد. در آموزش آنلاین ما با چند آیتم مهم روبرو هستیم. صرفه جویی در زمان رفت و آمد، داشتن فضای خصوصی در وب برای آموزش، حذف استخدام مستقیم مدرس و پایین آمدن هزینه های فیزیکی کارکنان فضای آموزشی.
٢)یادگیرینی بهینه با انعطاف پذیری دوره های آموزش الکترونیکی: مهمترین ره آورد آموزش الکترونیکی دنیای فناوری اطلاعات برای افراد شاغل و تمام کسانی که با کمبود زمان آموزش مواجه هستند می باشد. از انجا که آموزش الکترونیکی میتواند در هر زمان از روز و با حذف محدودیت ها انجام میشود، تمام مشتاقان یادگیری میتوانند در حرفه و تحصیلات خود متمرکز شوند و همیشه به روز باشند.‏

٣)آموزش مجازی بستری همیشه در دسترس: این فضای آموزشی اجازه میدهد تا افراد  در تمام سنین برای یادگیری  مهارت های جدید بدون محدودیت بطور یکسان با استفاده از دوره های آموزشی الکترونیکی اقدام کنند.

این گزیده ای از مزایای استفاده از آموزش مجازی برای کاربران میباشد.

آموزشگاه ارژنگ در آموزش مجازی نقاشی مقدماتی، با در نظر گرفتن صرفه جویی در هزینه و زمان شما و بوجود آوردن اعتماد کاربر و اهمیت حفظ آن، آیتم های استاندارد آموزش مجازی نقاشی مقدماتی را بطور کامل ارایه کرده است. مانند این دوره، سایر دوره ها نیز از جمله تکنیک های نقاشی، مربی نقاشی کودک و … نیز بصورت آنلاین ارائه کرده است.

بهترین روش برای آموزش هر شاخه هنری، یادگیری صحیح و اصولی آن از پایه است. در فراگیری هنر نقاشی، آموزش اصولی مبتنی برآموزش طراحی است. طراحی، ایجاد یک طرح از یک تصویر ذهنی یا طبیعت بی جان و یا یک الگوی بیرونی است. طراحی در هنرهای تجسمی، بصورت یک اثر مستقل و یا یک پیش طرح برای یک اثر هنری است که به آن اتود هم گفته میشود. طراحی را میتوان با ابزار اثر گذار مانند مداد و یا ذغال و مانند آن بروی یک سطح اثر پذیر مانند کاغذ و مقوا و… انجام داد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی
آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

طراحی در دو حوزه کلی مطرح میشود؛یکی در حوزه drawing  که فی البداهه است و شامل احساسات شخص کشیده میشود. دیگری در حوزه design که شامل ترکیب عناصر بصری و فضا بر پایه اصول طرح و برای مخاطبین خاص و تعیین شده خود مانند طراحی صنعتی و طراحی لباس یا گرافیک و یا… میباشد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی ابتدا از رشته طراحی در بخش شناخت مبانی هنرهای تجسمی آغاز می شود. با فراگیری تمرین دست گرمی و مراحل ابتدایی طراحی ادامه می یابد. در بخش تنالیته ها، آموزش نور و سایه از تیرگی به روشنی و بالعکس انجام می شود. سپس کلیت ترکیب بندی آموزش داده می شود که پس از ان به جزئیات پرداخته میشود تا طرح به مرحله تکامل برسد. آموزش مجازی نقاشی مقدماتی به مباحثی چون آموزش گل، منظره، طبیعت بیجان…. پرداخته می شود. تا در نهایت کاربر به آموزش مجازی چهره و در نهایت آموزش مجازی فیگور برسد. نمونه این آثار را در اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ ببینید.

در پایان آموزش، تکنیک رنگی گواش به عنوان پایه سایر تکنیک های رنگی آموزش داده می شود. آموزش مجازی نقاشی مقدماتی در بخش گواش شامل آشنایی با تونالیته های رنگ، آنالیز رنگی و اجرای یک ترکیب بندی کامل با تکنیک گواش از مدل زنده می باشد.

آموزش مجازی نقاشی مقدماتی

شرایط آموزش مجازی نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ را اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *