آموزش مربی نقاشی کودک – برای اولین بار در ایران

آموزش مربی نقاشی کودک – برای اولین بار در ایران

کلاس های آموزش مربی نقاشی کودک توسط مولف استاندار آموزشی این رشته در سازمان فنی و حرفه ای کشور برای اولین بار در ایران در آموزشگاه ارژنگ برگزار می شود. برای آشنایی هرچه بیشتر با این رشته می توانید فایل pdf آن را که در سایت فنی و حرفه ای کشور بارگذاری شده است را ملاحظه کنید. اینجا کلیک کنید و سپس ۴۲٫مربی نقاشی کودک را برگزینید. دانلود مستقیم استاندارد: morabi_naghashi_kodak به دلیل احساس نیاز به تربیت مربیانی که بتوانند به نحوی صحیح کودکان، آینده سازان فردای ما را آموزش دهند، سرکار خانم داوری مدیر، موسس و مربی آموزشگاه ارژنگ به همراه خانم نسترن سادات فردوسی استانداردی تالیف کردند که به مربیان نقاشی و حتی والدینی که به نحوه تربیت و آموزش فرزندانشان اهمیت می دهند آموزش دهند که چگونه با کودکان کار کنند. برای اطلاع از دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.
آموزش مربی نقاشی کودک - برای اولین بار در ایران
آموزش مربی نقاشی کودک – برای اولین بار در ایران
هر چند همواره تمامی علوم با وجود اثبات های فراوان فرضیه هایشان باز هم در بوته ی آزمایش قرار می گیرند و روز به روز تصحیح و تکمیل می شوند، اما این امر انکار ناپذیر است که نهایت رشد فکری، شخصیتی و روانی افراد در کودکی شکل می گیرد تا حدی که در بسیاری موارد پس از این دوره غیز قابل تغییر است. همین نکته ضرورت آموزش صحیح به کودکان را به ما یادآور می شود و تاکید می کند که آموزش صحیح کودک، سرمایه گذاری بسیار بزرگی برای آینده خواهد بود. در کنار مهارت های نقاشی در این آموزش ها تاکید بسیار زیادی بر حفظ و به کارگیری راه هایی برای افزایش خلاقیت کودکان شده است. چرا خلاقیت کودکان در ابتدا زیاد است؟ چرا به مرور زمان خلاقیت کودکان کم می شود؟ موانع بروز خلاقیت چیستند؟ از چه راه هایی خلاقیت کودکان را افزایش دهیم؟
آموزش مربی نقاشی کودک - برای اولین بار در ایران
آموزش مربی نقاشی کودک – برای اولین بار در ایران
همچنین به دلیل پویا و رو به رشد بودن کودکان و تغییرات سریع آنها لازم است زمانی که مربیان و آموزگاران و والدین به نکات جدید برخورد می کنند متناسب با آن، شیوۀ تازه ای، در هر روز و هر لحظه برای آموزش بیابند و در تعامل با دیگر مربیان آن را نشر دهند. این استاندارد با امید فردایی بهتر برای فرزندانمان تالیف شده است و آموزشگاه ارژنگ هم اکنون پذیرای علاقمندان برای این آموزش ها می باشد. برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید. پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *