آموزش مربی کودک

آموزش مربی کودک

مربي نقاشي كودك شغلي از مشاغل حوزه خدمات آموزشي است. مربي نقاشي كودك مي تواند در آموزشگاه ها، فرهنگسراها، مهدهاي كودك، مدارس و … مشغول به كار شود. مربي نقاشي كودك بايد كودك را به خوبي بشناسد و با آگاهي از احساسات كودك بتواند با او ارتباط برقرار كند.

توانايي هاي مربي نقاشي كودك شامل موارد زير مي باشد: بكارگيري اصول روانشناسي عمومي كودك، بكارگيري راههاي برقراري ارتباط با كودك و نفوذ به درون او، سنجش آمادگي جسمي و روحي كودك جهت يادگيري مطالب آموزشي و ايجاد زمينه ي فرآيند آموزش، ايجاد و تقويت خلاقيت كودك و روش هاي تقويت آن، به كارگيري حواس مختلف در آموزش نقاشي، نقد و تفسير نقاشي كودكان، آموزش مباني هنرهاي تجسمي به زبان ساده به كودك، آموزش مباني هنرهاي تجسمي به زبان ساده به كودك، آموزش تكنيكهاي مختلف نقاشي به زبان ساده به كودك، تصوير سازي با تكنيكهاي مختلف نقاشي در ارتباط باشد.

 

آموزش مربی کودک
آموزش مربی کودک

بنابراین آموزش مربی کودک رشته ای است که سریعا هنرجو را به اشتغال در بازار کار رهنمون می کند. آموزش مربی کودک رشته ای است که برای اولین بار در ایران توسط مدیر و مربی نقاشی آموزشگاه ارژنگ، سرکار خانم داوری استانداردسازی شده و با تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده و فایل کامل استاندارد آموزش مربی کودک در سایت سازمان قابل رویت است.

از آنجایی که کار با کودک امر بسیار مهمی است، چرا که کودکان آینده سازان جامعه ما هستند، احساس نیاز به استانداردی جهت آموزش مربی کودک به وجود آمد. تا قبل از این هر مربی به صورت سلیقه ای و با تجربه ی کم و بیش خود با کودکان کار می کرد. اما برای اولین بار دوره های آموزش رسمی مربی کودک با رویکرد روانشناسی و شناخت روحیات کودک در آموزشگاه ارزنگ توسط مولف استاندارد بین المللی آن در حال برگزاری است.

جهت شرکت در این کلاس ها با آموزشگاه ارژنگ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *