آموزش مربی کودک

آموزش مربی کودک

مربی نقاشی کودک شغلی از مشاغل حوزه خدمات آموزشی است. مربی نقاشی کودک می تواند در آموزشگاه ها، فرهنگسراها، مهدهای کودک، مدارس و … مشغول به کار شود. مربی نقاشی کودک باید کودک را به خوبی بشناسد و با آگاهی از احساسات کودک بتواند با او ارتباط برقرار کند.

توانایی های مربی نقاشی کودک شامل موارد زیر می باشد: بکارگیری اصول روانشناسی عمومی کودک، بکارگیری راههای برقراری ارتباط با کودک و نفوذ به درون او، سنجش آمادگی جسمی و روحی کودک جهت یادگیری مطالب آموزشی و ایجاد زمینه ی فرآیند آموزش، ایجاد و تقویت خلاقیت کودک و روش های تقویت آن، به کارگیری حواس مختلف در آموزش نقاشی، نقد و تفسیر نقاشی کودکان، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش تکنیکهای مختلف نقاشی به زبان ساده به کودک، تصویر سازی با تکنیکهای مختلف نقاشی در ارتباط باشد.

 

آموزش مربی کودک
آموزش مربی کودک

بنابراین آموزش مربی کودک رشته ای است که سریعا هنرجو را به اشتغال در بازار کار رهنمون می کند. آموزش مربی کودک رشته ای است که برای اولین بار در ایران توسط مدیر و مربی نقاشی آموزشگاه ارژنگ، سرکار خانم داوری استانداردسازی شده و با تایید سازمان فنی و حرفه ای کشور به ثبت رسیده و فایل کامل استاندارد آموزش مربی کودک در سایت سازمان قابل رویت است.

از آنجایی که کار با کودک امر بسیار مهمی است، چرا که کودکان آینده سازان جامعه ما هستند، احساس نیاز به استانداردی جهت آموزش مربی کودک به وجود آمد. تا قبل از این هر مربی به صورت سلیقه ای و با تجربه ی کم و بیش خود با کودکان کار می کرد. اما برای اولین بار دوره های آموزش رسمی مربی کودک با رویکرد روانشناسی و شناخت روحیات کودک در آموزشگاه ارزنگ توسط مولف استاندارد بین المللی آن در حال برگزاری است.

جهت شرکت در این کلاس ها با آموزشگاه ارژنگ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *