آموزش معماری

آموزش معماری

معماری یک رشته ی جامع است. از طراحی سازه و بیرون ساختمان گرفته تا طراحی جزئیات داخل بنا. از این منظر است که آموزش معماری باید به طرز صحیح و اصولی انجام گیرد. بسیار اهمیت دارد که هنرجوی معماری از پایه به شیوه ی اصولی معماری را فراگیرد.

انتخاب روش صحیح آموزش معماری، تخصصی فراتر از دانش صرف معماری را می طلبد. اینکه مراحل آموزش معماری به چه ترتیبی پیش رود و اینکه اطلاعات در چه بخش هایی به صورت عملی و در چه بخش هایی به صورت تئوری یا حتی در برخی موارد به صورت توامان انجام شود، خود مربی و مدرس کارشناس این حوزه را می جوید.

آموزش معماری
آموزش معماری

آموزش معماری از در آموزشگاه ارژنگ مدتی است که آغاز شده است. این آموزشگاه از معدود آموزشگاههای منطقه غرب تهران است که به صورت رسمی و با ارائه مدرک معتبر بین المللی به آموزش معماری می پردازد.

هنرآموزان رشته معماری پس از فراگیری این دوره علاوه بر آشنایی کامل با این رشته، با نرم افزارهای مربوط به آن آشنا می شوند و به انتخاب خود می توانند در دوره های مجزا آن ها را فراگیرند. پس از اتمام دوره آموزش معماری در آموزشگاه ارژنگ، به هنرجویان مدرک بین المللی قابل ترجمه ارائه می شود که مسیر آنان را برای جذب به بازار کار بسیار هموار می کند.

 

حتی در دوره آموزش معماری در آموزشگاه ارژنگ این امکان فراهم می باشد که هنرآموز در صورت تمایل بتواند دیپلم درسی معماری اخذ نماید و در نهایت در کنکور سراسری شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *