کلاس نقاشی بزرگسالان

کلاس نقاشی بزرگسالان

آموزش نقاشی در کلاس نقاشی بزرگسالان آموزشگاه نقاشی ارژنگ به دو صورت انجام می شود. عزیزان علاقمند بالا ی ۱۵ سال که بزرگسال محسوب می شوند می توانند به دو شکل در کلاس نقاشی بزرگسالان آموزشگاه نقاشی ارژنگ ثبت نام کنند. آزاد و فنی و حرفه ای. که در ادامه هریک را توضیح خواهیم داد.

اما بطور کلی مراحل آموزش نقاشی به بزرگسالان بصورت کاملا اصولی به این ترتیب است که ابتدا طراحی پایه آموزش داده شود. سپس تکنیک سیاه قلم و آشنایی با طیف خاکستری برای نشان دادن بافت ها و جنسیت های مختلف آموزش داده شود. در عین حال که آموزش طراحی تکمیل می شود، سایه زدن با مدادهای طراحی و سیاه قلم تکمیل گردد.

در آموزش نقاشی بزرگسالان پس از آن تکنیک رنگی گواش به عنوان پایه سایر تکنیک های رنگی برای آشنایی با تنالیته های رنگی و ترکیب رنگها در اولویت است. بعد از این مراحل هنرجو می تواند تکنیک مورد علاقه خود را انتخاب کند و حرفه ای تر در آن پیش رود. 

کلاس نقاشی بزرگسالان
کلاس نقاشی بزرگسالان

و اما آموزش نقاشی برای بزرگسالان در آموزشگاه نقاشی ارژنگ به دو شیوه صورت می پذیرد:

  1.  دوره آزاد: در روش اول کلاس نقاشی بزرگسالان به صورت آزاد، پس از پایان آموزش طراحی که پایه و اساس همه تکنیک های نقاشی است، به صورت ماهانه در آموزشگاه نقاشی ثبت نام نموده و هر تکتیکی را که به آن علاقه دارند آموزش ببینند. مثلا کسی که به تکنیک رنگ روغن علاقه دارد تمام توان و وقت خود را برای یادگیری این تکنیک خاص متمرکز کند. پس از آن هم در صورت تمایل برای ادامه کار در تکنیک های دیگری که خود به آن ها علاقمند است ثبت نام کند.

در کلاس نقاشی بزرگسالان بصورت آزاد ثبت نام هنرجو هر ۴ جلسه انجام می شود. هنرجو پس از اتمام ۴جلسه اول، در پایان جلسه چهارم موظف به ثبت نام برای ۴ جلسه بعدی می باشد. عدم ثبت نام بموقع منجر به ثبت نام هنرجوی جدید از لیست انتظار می باشد.

در روش دوم کلاس نقاشی بزرگسالان در پایان دوره به هنرجویان آموزشگاه نقاشی ارژنگ  مدرک فنی و حرفه ای ارائه می شود. مراحل دوره های فنی و حرفه ای از پیش تعیین شده است و هنرجویان عزیز باید طبق آن در نقاشی پیش روند. دوره های نقاشی دارای ۲ مدرک نقاشی مقدماتی و نقاشی پیشرفته می باشد. نقاشی مقدماتی بعنوان پایه و ابتدای آموزش نقاشی بزرگسالان شامل تکنیک های: طراحی، سیاه قلم بطور کامل و تکنیک رنگی گواش بعنوان پایه سایر تکنیک های رنگی می باشد.

سپس دوره نقاشی پیشرفته شامل تکنیک های آبرنگ، پاستل گچی و رنگ روغن می شود. طبیعی است که مدرک دوره نقاشی مقدماتی پیشنیاز مدرک نقاشی پیشرفته می باشد.

این مدارک ارائه شده در پایان دوره تکنیک های نقاشی بین المللی بوده و ارزش ترجمه دارد و نیز مورد تایید وزارت کار می باشد.

به ویدیویی از کلاس نقاشی بزرگسالان در آموزشگاه نقاشی ارژنگ توجه فرمایید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

برای اطلاع از تمامی رشته های آموزش نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *