آموزش نقاشی روی پارچه

آموزش نقاشی روی پارچه

بی شک برای همه ما اتفاق افتاده است که به دنبال پرده، کوسن، لباس، روسری و …. با طرحی خاص گشته ایم. اما متاسفانه در بازار آن را نیافته ایم. آموزش نقاشی روی پارچه برای کسانی که سلیقه خاص و منحصر به فردی دارند و به ست بودن وسایل اهمیت زیادی می دهند، بسیار کارساز است.

آموزش نقاشی روی پارچه یکی ازرشته های هنری بسیار کاربردی و‌ مفید است. شما با گذراندن این دوره می توانید مهارتی را کسب کنید که تحولی بزرگ برای شما به همراه دارد. دیگر به این نیاز ندارید که ساعت ها دنبال لباس یا روسری با طرح خاص بگردید. شما با دیدن هر لباس ساده ای می توانید طرح مورد نظر خودتان را روی آن تصور و پیاده سازی کنید.

آموزش نقاشی روی پارچه
آموزش نقاشی روی پارچه

مهارتی که با آن می توانید مانتو، لباس، پرده، کوسن و به طور خلاصه هر چیزی که در آن پارچه به کار رفته است را تغییر دهید. علاوه بر اینکه کسب این مهارت در زندگی شما کاملا کاربردی است، می توانید با آن مشغول به کار شوید. از زمینه های شغلی که با این دوره می توان در آن‌مشغول به کار شد :مزون ها، خیاطی، دکوراسیون، مشاغل اینترنتی، تزئینات سفره عقد، رومیزی  و زمینه های هنری بسیاری که می توانید در آن خلاقیت داشته باشید.

با فرا گرفتن این دوره می توانید کسب در آمد بسیار خوبی را داشته باشید. پس این فرصت را برای آموزش نقاشی روی پارچه از دست ندهید و برای پیشرفت بیشتر از هم سبقت بگیرید.

در طی این دوره شما بیش از ۱۵ موارد آموزشی را فرا میگیرید و تلفیق آنها با موارد کاربردی و بالا بردن سطح خلاقیت باعث این میشود که آثار زیبا و منحصر به فردی را خلق خواهید کرد. این دوره پیش نیاز طراحی ندارد و یادگیری آن با تدریس حرفه ای سرکار خانم نسرین السادات داوری بسیار آسان و کاربردی خواهد بود.

ازجمله موارد آموزشی که در این دوره فرا میگیرید: باندانا، برجسته سازی، سایه زدن، وانستروک یا تک ضربه ای، باتیک و انواع آن، ابروباد، چاپ با شیشه، و ……همچنین در پایان این دوره یک آموزش سورپرایزی برای هنرجویان خواهیم داشت که بسیار کاربردی است. این دوره، آخرین دوره سال ۹۸ می باشد.شروع دوره از تاریخ ۱۲/۱۲ بوده و طی ۴ جلسه ۲ شنبه ها و چهارشنبه ها تشکیل میشود.۱۲/۱۲ – ۱۲/۱۴ – ۱۲/۱۹ – ۱۲/۲۱ ساعت:۱۳-۱۰در‌پایان این دوره شما می توانید در آزمون سازمان فنی حرفه ای شرکت کنید و مدرک بین المللی نقاشی روی پارچه دریافت کنید.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آموزش نقاشی روی پارچه در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *