بالاخره آموزش طراحی معماری داخلی در غرب تهران

بالاخره آموزش طراحی معماری داخلی در غرب تهران

زندگی ما با معماری عجین شده و نمی توان تاثیر محیط پیرامون را بر رفتار و روحیات ما نادیده گرفت.  البته همانطور که محیط بر ما تاثیر می گذارد ما نیز بر آن تاثیر گذار هستیم و می توانیم با تغییر آن به نحوی که می خواهیم، خود را تغییر دهیم.

این امر میسر نمی شود مگر اینکه ما علم و دانش معماری را کسب کنیم و آن را فراگیریم.در غیر این صورت ممکن است در اثر بی اطلاعی موجب تاثیرات منفی روی خود یا کسانی که از محیط استفاده می کنند شویم.

با توجه به فراگیر بودن رشته طراحی معماری داخلی در زندگی امروز و تاثیر فراوان این رشته بر کیفیت محیط اطراف ما، بالاخره آموزش طراحی معماری داخلی در غرب تهران در آموزشگاه ارژنگ آغاز شد. آموزشگاه ارژنگ که همواره نیازهای زمان را در نظر دارد و با توجه به آن برای ارتقای سطح دانش و مهارت عمومی می کوشد، با پیگیری های فراوان مدیریت مجموعه اقدام به ارائه ی آموزش های دوره طراحی معماری داخلی می نماید.

این آموزش های طراحی معماری داخلی با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور برای اولین بار در غرب تهران صورت می پذیرد. محل کلاس ها در منطقه پونک در محل آموزشگاه ارژنگ می باشد.

بالاخره آموزش طراحی معماری داخلی در غرب تهران
بالاخره آموزش طراحی معماری داخلی در غرب تهران

برای اینکه کلاس های طراحی معماری داخلی برای تمامی افراد علاقمند به این حرفه قابل استفاده باشد، کلاس ها در دو دوره متوسط و پیشرفته ارائه می گردد.

***در دوره متوسط طراحی معماری داخلی آموزش های زیر ارائه می گردد:

مفاهیم پایه در معماری داخلی

اصول طراحی معماری داخلی

نور و روش های نورپردازی در فضاهای داخلی ساختمان

طراحی عناصر مبلمان

رنگ ها و ترکیب آنها در انواع فضاهای داخلی ساختمان

آشنایی با مصالح

شناسایی فضاهای داخلی ساختمان و ارتباط آنها با یکدیگر

 

***در دوره پیشرفته طراحی معماری داخلی آموزش های زیر ارائه می گردد:

ترسیم نقشه های اجرایی معماری داخلی

ترسیم انواع پرسپکتیو معماری داخلی

ماکت سازی با متریال های مختلف

کلاس های طراحی معماری داخلی از بهمن ماه ۹۴ در آموزشگاه ارژنگ برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *