تربیت مربی نقاشی کودک

تربیت مربی نقاشی کودک

دوره جدید مربی نقاشی کودک در آموزشگاه ارژنگ از  یکشنبه ۲۲ مهر آغاز می شود.

  اگر علاقه مند به کار و اشتغال در فرهنگسراها ، مهدهای کودک یا سراهای محله هستید، یا معلم مدرسه هستید و به دنبال راهی برای ارتقای سطح کیفی کار خود می باشید، و یا حتی مادری آگاه و علاقه مند به تعامل هرچه صحیح تر با کودک خود  هستید، این دوره را از دست ندهید.

همچنین در پایان این دوره با دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای کشور که مدارک این سازمان در سطح بین المللی قابل قبول می باشد، کسب و کار خود را جهانی کنید.

تربیت مربی نقاشی کودک
تربیت مربی نقاشی کودک

همه ما کم و بیش در مورد ضرورت تعامل صحیح و تربیت سالم کودکان و حساسیت امر تربیت تا ۵ سالگی چیزهایی شنیده ایم.  اما آیا تا به حال دورهای آکادمیک در این مورد گذرانده ایم که تمامی بایدها و نبایدهای تعامل سازنده با کودک را به ما بیاموزد؟  آیا فرصت پیدا کردن یک دید کلی و جامع از تربیت کودک را یافته ایم؟ مگر جز این است که کودکان امروز جامعه ساز فردای ما هستند؟ آیا صحیح است که این دوره خطیر را با آزمون و خطا و یا سلیقه ای، بی توجه به نتایج فردای آن بگذرانیم؟  چراکه هر آجری را که امروز اشتباه بنا کنیم فردا گریبانگیر خود ما خواهد بود.

پس زمان را از دست ندهید و هم اکنون برای توسعه دانش خود و رونق کارتان  برنامه ریزی کنید. برای مشاوره رایگان در مورد دوره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.
پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *