تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

آموزشگاه ارژنگ اقدام به برگزاری تورهای آموزشی – هنری  در دامان طبیعت کرده است. هنرمندان و هنرجویان با فراغ بال، در محیطی آرام و دل نواز، زیر نظر مربیان مجرب به فعالیت هنری می پردازند. هنرجویان ضمن لذت بردن از حضور در طبیعت و جمعی گرم و صمیمی به دانش و هنر خود می افزایند.

طبیعت از زمان بشر اولیه تا کنون، همواره منبع الهام انسان در تمام زمینه ها، چه علمی و چه هنری بوده است. چه بهتر که برای ظهور هنرهای خود به طبیعت برویم، خود را به آن بسپاریم تا وجود ما را در بر گیرد. بهترین ایده ها را از آن بگیریم. کسی که زیبایی ها و تناسبات طبیعت را دریابد و درک کند قطعا آن ها را در خلق اثر هنری خود به کار می برد.

همینطور بهره بردن ازآرامش طبیعت که به واقع هیچ جایگزینی ندارد به نوعی تراپی محسوب می شود.

آموزشگاه ارژنگ با برگزاری این تورها، این فرصت را برای هنرجویان فراهم می کند و در جمعی هنری، لذت از کار هنری در طبیعت دو چندان می شود.

در این جلسات، مربی در مورد زیبایی ها، نحوه انتخاب کادر، اصول طراحی از مدل زنده و چگونگی طراحی از عناصر ثابت و متحرک را آموزش می دهد.

تورهای آموزشی - هنری آموزشگاه ارژنگ
تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

قطعا طراحی در طبیعت به همراه آموزش های علمی برای تمامی هنر دوستان جالب و قابل استفاده خواهد بود. آنان فرامی گیرند که در هر جا و هر فرصتی هر نوع سوژه مورد علاقه خود را طراحی کنند.

تورهای آموزشی - هنری آموزشگاه ارژنگ
تورهای آموزشی – هنری آموزشگاه ارژنگ

با بهره همزمان از آرامش طبیعت و هنر نقاشی بر روح و روان خود روزهای بینظیری برایمان ساخته شد.

شما را به دیدن صفحه اینستاگرام آموزشگاه ارژنگ دعوت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *