دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین

دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین

آموزشگاه هنر و معماری و کامپیوتر ارژنگ با توجه به درخواست های فراوان علاقمندان کامپیوتر که بنا به دلایلی اعم از اشتغال به کار، اشتغال به تحصیل و … شرایط حضور دراز مدت و طی دوره طولانی را در کلاس های کامپیوتر ندارند، دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین را به زودی برگزار خواهد کرد.

دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین
دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین

لطفا علاقمندان هرچه سریعتر جهت رزرو و تکمیل ثبت نام خود تا تاریخ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ به محل آموزشگاه مراجعه نمایند. زمان کلاس ها با هماهنگی مراجعین عزیز تنظیم می گردد.
دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین، برای افرادی که تا به حال علاقه زیادی به فراگیری کامپیوتر و کار با آن داشته اند و بنا به شرایط کاری یا مشغله های خود موفق به یادگیری آن نشده اند و نیز کسانی که پس از یک دوره اشتغال، به یادگیری ICDL احساس نیاز می کنند در نظر گرفته شده است.

امروزه دیگر کامپیوتر عضوی جدایی ناپذیر از کار و زندگی افراد شده است، به طوری که داشتن سواد کامپیوتری و دانش ICDL امری ضروری می باشد. دوره آموزش ICDL به صورت فشرده ویژه شاغلین گامی در جهت فراگیری دانش کامپیوتر در سطح جامعه می باشد. آموزشگاه ارژنگ به عنوان آموزشگاه کامپیوتر در غرب تهران و منطقه پونک فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *