رشته های آموزش نقاشی

آموزشگاه نقاشی

وقتی در پایان روز با خود و خستگی مان تنها می شویم، چیست که ما را همدم باشد؟

چه چیزی بهتر از هنری که به دست ما متولد شود. چه چیزی بهتر از اینکه در کنار هر کار و فعالیت روزانه خود، زمانی را به آموزش هنر بخصوص آموزش نقاشی اختصاص دهیم. این انتخاب همواره برای افراد زیادی آموزش نقاشی بوده است.

رشته های آموزش نقاشی
رشته های آموزش نقاشی

بشر برای گذران روزگارش نیاز به انگیزه و شوق دارد. هنر و بخصوص هنر نقاشی همیشه فتح بابی برای ایجاد نشاط دارد.
بقول مارینا آبراموویچ که در پاسخ به سوال هنر چیست؟ میگوید:
((بنظر من اگر هنر امری منزوی، مقدس و تافته ی جدابافته باشد، نمیتواند جزئی از زندگی باشد.
هنر باید بخشی از زندگی باشد. باید متعلق به همه باشد. زندگی به قدری زود میگذرد که آدم فرصت نمی کند آن را هضم کند.))
در دنیای پر تنش امروز همیشه افرادی که با تن کردن قواره آرامش در سایه هنر و پس انداز در بخش سرمایه و آموزش امر هنری گام برمیدارند قطعا کامشان شیرین است.
این آدمها معتقدند بخشی از حلاوت زندگی را از آشتی با هنر دارند و هنر حامی امن و مطمئنی در عبور از سنگلاخ و جاده پر فراز و نشیب زندگی می باشد.

حال برای پیوستن به این افراد و بهره گیری از این آرامش چه بهتر که در زمینه هنر آموزش ببینیم. چراکه همانقدر که زندگی کوتاه است، برای آزمون و خطا کردن در کارها هم گویا زمان زیادی نداریم.

رشته های آموزش نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ

همواره یافتن پایگاه و مرکز آموزشی معتبر برای آموزش هنر از دغدغه های مهم هنردوستان می باشد. جایی که در آن آرامش و محیط صمیمی و سخاوت در بیان و انتقال موضوعات آموزشی از اولویتها باشد.
آموزشگاه نقاشی ارژنگ با قدمتی ۳۰ ساله از پیشتازان فعالیت و آموزش نقاشی می باشد. جایی که بر حسب اظهارات بسیاری از هنرجویانش دارای مدیریتی مسئول، توانمند و رئوف و کادری مجرب و آگاه به امر آموزش هستند.
آموزشگاه نقاشی ارژنگ در حیطه آموزش نقاشی به دو گروه کودک و بزرگسال در حوزه هنرهای تجسمی مشعول فعالیت است.
گروه بزرگسال از رده سنی ۱۵ سال به بالا میتوانند آموزش نقاشی و طراحی را از پایه تا پیشرفته با خاطری آسوده آغاز و طی کنند.
نیازی نیست هنرجو برای شروع فعالیت هنری خود مسلط به توانایی عملی و یا تئوری خاصی باشد. وی در هر سطح و توانایی که باشد، آموزشگاه برنامه اموزشی متناسب با سطح توانایی هنرجو دارد.
او میتواند با ثبت نام در دوره های مختلف فنی و یا آزاد، در مسیر صحیح آموزش نقاشی گام بردارد.

دوره ها به این ترتیب هستندکه دوره فنی و حرفه ای مقدماتی (شامل طراحی، سیاه قلم و گواش)  و دوره فنی و حرفه ای پیشرفته (پاستل، آبرنگ و رنگ روغن) در طی ۵ تا ۷ ماه که شامل آموزش دو جلسه سه ساعته در هفته می شوند.

آموزش نقاشی در دوره های فنی سالهاست مورد استقبال عده کثیری از مخاطبان هنر شده است. گذران این دوره از صفر تا صد مطابق طرح درس طراحی شده و مدون زیر نظر مربی آگاه و مسلط به انجام کار می باشد و شما با خاطری آسوده از ابتدا تا انتها مورد حمایت آموزشگاه خواهید بود. در پایان بعد از ارزیابی  توانایی عملی و تئوری هنریتان به شما مدرک رسمی قابل ترجمه سازمان فنی و حرفه ای اعطا می شود.

بعد از آن هم آموزش نقاشی متوقف نشده و برای هریک از تکنیک های تخصصی نقاشی به تفکیک ادامه می یابد. بطور مثال علاقمندان به تکنیک رنگ روغن می توانند در آن تکنیک خاص بصورت تخصصی آموزش نقاشی را ادامه دهند.
اگر شاغل هستید و یا تمایل دارید بین تایمهای آموزشی خود وقفه ایجاد کنید نگران نباشید، از دیگر مزیتهای آموزش نقاشی در آموزشگاه ارژنگ در نظر گرفتن شرایط تمام علاقمندان و هنردوستان است.
شما میتوانید در تکنیک مورد نظر خود بصورت آزاد ثبت نام کنید.

ونسان ونگوگ میگوید: تنها زمانی که احساس میکنم زنده ام، زمانی است که نقاشی میکنم.
امیدواریم روزی برسد که تمام خلق بشر زندگی را زندگی کنند.

برای ارتباط با ما و سوال در مورد تک تک دوره ها به تماس با ما مراجعه کنید.

برای ثبت نام آموزش نقاشی در هریک از تکنیک ها و همچنین طراحی پایه فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید. همچنین می توانید به اینستاگرام آموزشگاه ارژنگ پیام مستقیم بفرستید. شماره های ۰۲۱۴۴۴۴۷۷۱۷ و ۰۲۱۴۴۴۵۰۱۷۸ راههای ارتباطی با ما هستند.

Contact Us
First
Last