محصولات هنری

آموزشگاه نقاشی

محصولات هنری آموزشگاه ارژنگ

***بسته های نقش خلاق
مجتمع آموزشی ارژنگ بسته های نقش خلاق را تولید کرد.
بسته های نقش خلاق شامل طرح های متنوع نیمه آماده، با هدف تکمیل آن توسط کودکان و نوجوانان می باشد.این مجموعه علاوه بر اینکه الگویی آماده برای طراحی است، فرصتی برای نوآوری و تقویت خلاقیت کودکان و نوجوانان فراهم می آورد تا با ذهن پویای خود موضوعاتی را به تابلو اضافه و سپس آن را رنگ کنند.
از آنجا که امروزه مطالعات در زمینه ی خلاقیت از مهمترین دغدغه های روانشناسان می باشد، این مجموعه با هدف تقویت خلاقیت از همان ابتدای کودکی که به مراتب اثربخش تر است، ارائه می شود.

***پکیج کامل نقش خلاق شامل بوم نیمه طراحی شده، پالت، قلم مو، گواش و کتابچه است. رنگ های گواش را می توان با آب رقیق کرده و داخل پالت ترکیب نمود.
کتابچه شامل صفحاتی است که در آن فضای مناسبی برای نقاشی در اختیار می گذارد که می توان آن ها را تکمیل کردو شامل اصول آموزشی زیر می باشد:
– مراحل طراحی
– قرینه سازی
– فضاسازی
– تقویت خلاقیت

محصولات هنری آموزشگاه ارژنگ
محصولات هنری آموزشگاه ارژنگ

*** پکیج سلفونی

شامل بوم نیمه طراحی شده و کتابچه می باشد.

هر بوم دارای طرحی خاص با نام مخصوص خود می باشد که قسمت هایی از طرح حذف شده تا کودک را وادارد با ذهن خلاق خود هر طور که لازم می داند آن را تکمیل کند و اثر منحصر به فرد خود را خلق کند. این بوم با ابزارهایی مانند مدادرنگی، پاستل روغنی، گواش و اکرلیک قابل رنگ آمیزی است.

آموزش تصویری و گام به گام طراحی مقدماتی به کودکان
آموزش تصویری و گام به گام طراحی مقدماتی به کودکان

***لوح فشرده
مجموعه لوح فشرده آموزش طراحی و نقاشی کودکان و نوجوانان به صورت گام به گام شما را با روش های صحیح طراحی و نقاشی آشنا می کند.
امکان تکرار و تمرین به همراه دیدن نحوه ی طراحی مربی با صرفه جویی در زمان از مزایای این مجموعه است که هرچه سریع تر شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.
هر قاب شامل دو عدد دی وی دی و در مجموع ۱۵ طرح است. طرح های اضافه ای نیز در پایان دی وی دی می باشند که می توانید آن ها را پرینت کرده و رنگ آمیزی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *