مدرک بین المللی نقاشی

مدرک بین المللی نقاشی

نقاشی قرنهاست زبان افکار و درونیات هنرمند بوده است. واژه های رنگی روح هنرمند در قالب لکه های مختلف بر بستر بوم نقش آفرینی می کردند. امروزه اخذ مدرک بین المللی نقاشی این زبان مشترک و جهانی انگیزه بسیار قوی برای فراگیری آن است.
نقاشی بیش از استعداد نیاز به شور و اشتیاق دارد و پشتوانه ماندگاری این علاقه در سایه تلاش و ممارست و انگیزه بالا امکانپذیر می باشد.

مدرک بین المللی نقاشی
مدرک بین المللی نقاشی


گذراندن آموزش تکنیک های مختلف نقاشی و طراحی مزیتهای فراوان برای هنرجو همراه دارد:

۱- رهایی از افکار منفی و تخلیه هیجانی

۲-ایجاد نگرش مثبت به زندگی و دنیا

۳-ایجاد ایده های جدید و رشد خلاقیت

۴- تقویت روحیه مقاومت و صبر و حلم

۵-تقویت مهارتهای حرکتی، تقویت دید

۶-ایجاد  قدرت عمیق حافظه و ….
 کسانیکه مشتاقانه این دوره ها را میگذرانند، برای خود ایجاد رشد در زمینه یک مهارت خاص و هنری  و همچنین باعث بوجود آمدن فرصتهای مختلف شغلی بواسطه ی مدرک نقاشی می شوند. مدرک بین المللی نقاشی اگر از آموزشگاه معتبر و تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای به هنرجو اعطا شود، هنرجو گام مهمی در راستای آینده شغلی و حرفه ای خود برداشته است. در صورتیکه هنرجو قصد مهاجرت و ادامه زندگی در کشور دیگر را داشته باشد با  داشتن مدرک معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه ای با اعتماد به نفس بیشتری می تواند دورنمای زندگی خود را تجسم کند.
گذراندن دوره های نقاشی در محیط امن و صمیمی در کنار استادی دلسوز و توانمند سبب اخت بیشتر هنرجو با این هنر، درمان روح میشود. آموزشگاه ارژنگ با ایجاد فضای دلپذیر و مناسب در کنار آموزشهای خالصانه و بی دریغ استاد داوری مسیر مطمئن و هدفمندی را برای آموزش از پایه تا مراحل تخصصی هنرجو آماده کرده است و خوشبختانه سالیان متمادی است، که هنرجویان بسیاری با دریافت مدارک نقاشی در تکنیک های مختلف بصورت تخصصی به نقاشی مسلط و وارد بازار کار شده اند.
دریافت مدرک نقاشی در کنار تسلط بطور کامل بر امر آموزش و توانا در اجرای تکنیک برای هنرمند سبب ایجاد قدرت روحی و اعتماد به نفس وی شده است. روحیه انسان به هنر بطور غریزی گرایش دارد و ذات ابناء بشر به هنرمند و علی الخصوص نقاش احترام ویژه ای میگذارد.
پس تا دیر نشده برای ایجاد حال خوش و رزومه حرفه ای و آموزشی خود برای گذراندن دوره های نقاشی و دریافت مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *