مراسم رو نمایی کتاب آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان

مراسم رو نمایی کتاب آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان

مراسم رو نمایی کتاب ((آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان)) به تالیف استاد نقاشی آموزشگاه ارژنگ خانم داوری، در حضور اهل ادب و هنر کودکان،امروز ۱۷ اردیبهشت ۹۵ در نمایشگاه کتاب تهران انجام شد. در ابتدای مراسم رو نمایی کتاب آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان، موزیک های زیبایی توسط سه تن از نوجوانان مستعد کشور نواخته شد.
رونمایی کتاب نقاشی کودکان خانم داوری
رونمایی کتاب نقاشی کودکان خانم داوری
سپس از استاد دعوت شد تا سخنرانی در مورد کتاب خود و اهداف آن داشته باشند. استاد داوری در مراسم رو نمایی کتاب آموزش جامع و اصولی نقاشی به کودکان و نوجوانان در مورد کتاب خود، با مضمون آموزش نقاشی به حضار علاقمند توضیح دادند و در مورد ضرورت آموزش صحیح نقاشی به کودکان و نوجوانان در این سنین خطیر به اولیا و مربیان توصیه نمودند.
رونمایی کتاب نقاشی کودکان خانم داوری
رونمایی کتاب نقاشی کودکان خانم داوری
از بیانات ایشان در مورد این کتاب می توان توضیح داد که در این اثر به مواردی از قبیل : خلاقیت کودکان شیوه های صحیح تقویت خلاقیت موانع خلاقیت تمرین های تقویت خلاقیت آموزش صحیح طراحی تمرین های طراحی اشاره شد. این کتاب قابل استفاده برای مربیان مهد کودک، فرهنگسراها، مدارس، اولیا و مربیان مسول نسبت به آموزش کودکان و کلیه افرادی که در حوزه ی کودکان فعالیت می کنند. قابل استفاده است. این کتاب منطبق بر استاندارد مربی نقاشی کودک سازمان فنی و حرفه ای کشور است که توسط استاد نسرین داوری تهیه و تنظیم شده بود. در نهایت، مراسم با تقدیر و تشکر از ایشان پایان یافت. بخشی از سخنرانی استاد داوری در خصوص کودکان و خلاقیت در نمایشگاه کتاب تهران، در جلسه رونمایی به صورت ویدیویی در کانال تلگرام آموزشگاه ارژنگ https://telegram.me/arzhanghome  در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید. پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *