مربی نقاشی کودک

مربی نقاشی کودک

 

از پرطرفدارترین مشاغل حوزه آموزش کودکان مربی نقاشی کودک می باشد. امروزه با توجه به اهمیت رشد و بالندگی کودک برای خانواده ها و اینکه پیشرفت و کشف استعدادهای کودک را در کارهای خود قرار می‌دهند در انتخاب مربی نقاشی کودک خود حساسیت زیادی به خرج می‌دهند. چرا که از اهمیت نقاشی و استفاده از رنگ ها به عنوان راهی برای ابراز وجود کودکشان آگاهی دارند.

به دلیل کششی که رنگها و ابزار نقاشی در کودکان ایجاد می کنند در واقع بستری برای تخلیه انرژی کودک فراهم می شود. مربی نقاشی کودک باید آگاه باشد که نقاشی برای کودک آموزش مهارت صرف نیست بلکه محلی امن برای بروز خلاقیت او و تخلیه احساسات کودک می باشد. مربی نقاشی کودک باید بدانند در چه مواقعی و چگونه کودک خود را نقاشی میکند؟  کودک همواره با نقاشی هایش حرفی برای گفتن دارد. مربی نقاشی کودک باید بتوانند نقاشی های کودک را ترجمه کند.

مربی نقاشی کودک
مربی نقاشی کودک

 

 می‌بینیم که نقاشی کردن برای کودک فقط یک سرگرمی نیست. اولین صحنه برای بروز او است. مربی نقاشی کودک باید بر همه این موارد تسلط کافی داشته باشد. با توجه به حساسیت سنین ۲ تا ۵ سال در رشد و تربیت کودک حساسیت مربی نقاشی کودک نیز غیرقابل انکار است. پس انتظار می رود همه عزیزانی که در حوزه کودک مشغول به فعالیت هستند و همه مربیان نقاشی کودک با احساس مسئولیت نسبت به تاثیرگذاری در قشری که آینده سازان فردای کشور هستند، این وظیفه خطیر خود را جدی گرفته و با علم و دانش آکادمیک وارد اشتغال در این حوزه   شوند.

برای مطالعه بیشتر در مورد دوره مربی نقاشی کودک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

پیشنهاد می کنیم از صفحه اینستاگرام آموزشگاه نقاشی ارژنگ دیدن کنید.  

3 thoughts on “مربی نقاشی کودک

 1. دوره مربی نقاشی کودک ، دوره ای جامع و مفید، شیرین و با نشاط است که منجر به افزایش آگاهی و چگونگی برقراری ارتباطی سازنده با خود و کودکان،فراگیری تکنیکهای نقاشی می شود.این دوره برای علاقه‌مندان به کودک و مادران گرامی بسیار جذاب و کاربردی است.

 2. منیژه:
  این کتاب بسیار مفید است همراه آشنایی باراه کارهای خلاقیت کودک وپرورش و شکوفا شدن کودک واز همه مهمتر اینکه درکودکی استعدادو خلاقیت کودک شکوفا شود و باهدف خود آشنا شود و آگاهی دادن به اولیا کودک درزمینه استعدادو خلاقیت کودک می باشد این دوره بسیار شیرین و اموزنده بود ونکات طلایی وکاربردی درکنار دانسته هایم داشت
  درکنار استاد عزیزم خانم داوری بیشتر با انواع تکنیک نقاشی ونحوه آموزش نقاشی باکودک وروانشناسی نقاشی کودک آشنا شدم
  جذابیت و نشاط وشیوه ارتباط باکودک دراین کتاب لازمه زندگی یک مادر برای فرزندش میباشد
  درهر خانواده ای که کودکی باشد این کتاب گنجی برای آن خانواده می باشد
  با کمک و نحوه آموزش این کتاب بیشتر وزودتر می توانیم کودکان رادر کودکی دریابیم .باسپاس فراوان از استاد داوری عزیز ??

 3. دوره ی مربیگری نقاشی کودک با موارد آموزشی روان و تسلط و شیوایی کلام سرکار خانم داوری دوره ای جذاب و مفید بود. کتاب تدریس شده در کلاس هم بسیار کمک کننده بود به جهت کاربردی بودن و استفاده ی درست و روان مطالب که درک موضوع را راحتتر کرده بود و مشوقی برای مطالعات بیشتر شد. و بکارگیری مطالب آموزشی بسیار برای بچه ها هم جالب و آموزنده بود.با سپاس از استاد گرامی سرکار خانم داوری گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *