نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی

آزمونهاي فني و حرفه اي بصورت آنلاين برگزار ميشود. هنرجویان عزیز آموزشگاه ارژنگ بعد از اتمام دوره و معرفی به آزمون، با مطالعه نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی و به همراه داشتن مدارك لازم (كارت ملي و كارت ورود به جلسه) روز آزمون فنی و حرفه ای در حوزه ای از سازمان حضور یابید.

در مورد آموزش مدادرنگی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ بیشتر بخوانید.

نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی
نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی

با نهايت آرامش  پشت سيستم قرار ميگيريد و در نهايت خونسردي با در نظر گرفتن زمان تعيين شده به ٤٠سوال چهارگزينه اي با حفظ تمركز پاسخ صحيح می دهید.

به همين منظور براي آماده سازي شما هنرجويان محترم دوره مدادرنگي، علاوه برمعرفی منابع اصلي، نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی بصورت فايل pdf در اختيار شما قرار داده مي شود.

از الزامات آموزشی اين دوره، يادگيري تكنيكهاي (گل، منظره و …)و آشنايي با انواع ابزار لازم براي اين دوره ونوع مداد ونرمي و سختي و مديوم ها مي باشد.

پيشنهاد ميشود شما عزيزان با ايجاد فضاي شبيه به آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگي از قبيل در نظر گرفتن تايم مناسب و … از نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای براي آمادگي بيشتر استفاده فرماييد. هر چه بيشتر نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای را مطالعه كنيد براي آشنا شدن شما با محتواي آزمون مفيد ميباشد.

برای دیدن کلیه نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای نقاشی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *