نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی

آزمونهای فنی و حرفه ای بصورت آنلاین برگزار میشود. هنرجویان عزیز آموزشگاه ارژنگ بعد از اتمام دوره و معرفی به آزمون، با مطالعه نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی و به همراه داشتن مدارک لازم (کارت ملی و کارت ورود به جلسه) روز آزمون فنی و حرفه ای در حوزه ای از سازمان حضور یابید.

در مورد آموزش مدادرنگی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ بیشتر بخوانید.

نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی
نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی

با نهایت آرامش  پشت سیستم قرار میگیرید و در نهایت خونسردی با در نظر گرفتن زمان تعیین شده به ۴٠سوال چهارگزینه ای با حفظ تمرکز پاسخ صحیح می دهید.

به همین منظور برای آماده سازی شما هنرجویان محترم دوره مدادرنگی، علاوه برمعرفی منابع اصلی، نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی بصورت فایل pdf در اختیار شما قرار داده می شود.

از الزامات آموزشی این دوره، یادگیری تکنیکهای (گل، منظره و …)و آشنایی با انواع ابزار لازم برای این دوره ونوع مداد ونرمی و سختی و مدیوم ها می باشد.

پیشنهاد میشود شما عزیزان با ایجاد فضای شبیه به آزمون فنی و حرفه ای مدادرنگی از قبیل در نظر گرفتن تایم مناسب و … از نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای برای آمادگی بیشتر استفاده فرمایید. هر چه بیشتر نمونه سوال آزمون فنی و حرفه ای را مطالعه کنید برای آشنا شدن شما با محتوای آزمون مفید میباشد.

برای دیدن کلیه نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای نقاشی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *