چرا ارژنگ؟

آموزشگاه نقاشی

هر آدم موفقی برای طی مسیر زندگی و بهره برداری مفید از زمانش احتیاج به برنامه ریزی دارد. حال اگر فردی مثلا ساکن تهران به وجوب هنر در زندگی آگاه شودباید چه کند؟ او باید سعی در پیدا کردن بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران بکند و برای کسب مهارت و دانش فنی با مطالعه و تحقیق روی مراکز آموزشی برای نیاز آموزش هنری خودبهترین سرمایه گذاری را کند.

قاعدتا هر فردی برای آموزش خود انتظاری از محیط آموزشی دارد. علی الخصوص زمانیکه وارد یک آموزشگاه هنری میشود. بخصوص که هر کس دوست دارد بهترین آموزشگاه را برگزیند.
در اینجا ما به اختصار درباره اینکه “چرا ارژنگ” را برای فراگیری نقاشی و بهره بردن از کلاس طراحی توصیه میکنیم و چرا ارژنگیان ما را انتخاب می کنند، توضیح میدهیم.

کلاس طراحی و نقاشی
کلاس طراحی و نقاشی

سابقه حضور و درخشش آموزشگاه ارژنگ به بیش از ربع قرن تجربه میرسد و مفتخر به ارائه آموزش در گروه های سنی کودک و بزرگسال می باشد.
مجتمع ارژنگ با مدیریت سرکار خانم نسرین السادات داوری در غرب تهران زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت می کند و این افتخار را داشته است که با نمره ۱۰۰ در اعتبارسنجی سازمان بین آموزشگاههای نقاشی در تهران مقام بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران کسب کند. که این اعتبار مرهون سابقه تدریس و تجربه اساتید آموزشگاه نقاشی ارژنگ و مدیون رضایت و اعتماد هنرجویان در این سالها و اشتیاق حضور هنردوستان در محیط آموزشگاه نقاشی می باشد.

یکی از مهمترین پارامترهای یک محیط هنری، امنیت و آرامش، حفظ احترام در عین صمیمیت است، و ارژنگ با ایجاد محفلی گرم و هنری سهم مهمی در پویایی و ارتقای هنردوستان داشته است. این امر نه به گفته ی کادر ارژنگ، بلکه به استناد نظرسنجی های پایان هر دوره از هنرجویان تایید می گردد.

بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران

وجود کادر مسئول و دلسوز مورد تایید مدیریت آموزشگاه نقاشی ارژنگ که از ابتدای آموزش تا هدایت در مسیر صحیح فراگیری مهارت کنار هنرجو گام برمیدارد و مسئولانه نکات مدون آموزشی را در اختیار هنرجو میگذارد.
در ارژنگ شاهد برگزاری کلاسهایی بصورت عمومی اما آموزش بصورت انفرادی و اختصاص دادن زمان آموزشی منحصربه هر هنرجو می باشیم.

آموزشگاه ارژنگ برگزار کننده کلاس طراحی و نقاشی مقدماتی و پیشرفته و همچنین آموزش تکنیک های مختلف رنگی از پایه تا پیشرفته بصورت تخصصی می باشد. همچنین از ویژگی های منحصر به فرد بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران ارائه مدرک رسمی و قابل ترجمه می باشد.

ارژنگ با برگزاری نمایشگاه هایی در طول سال جهت نمایش آثار هنرجویان با هدف ارائه توانمندی ها و نیز نقد آثارشان و ایجاد انگیزه قوی تر برای ادامه آموزش ها گام برمی دارد. همواره مقدم عزیزان را برای بازدید از این آثار گرامی می دارد. در مرداد سال ۹۸ نمایشگاهی با مجموع آثار استاد و هنرجویان در برج میلاد برگزار شد که مهمترین ویژگی این نمایشگاه جمع آوری آثار اورجینال هنرجویان ارژنگی بود، که با استقبال فراوانی روبرو شد.

یکی از افتخارات هر آموزشگاهی امین بودن و اعتبار آن مرکز برای سازمان فنی و حرفه ای است. سازمان برای استاندارد هر دوره اش نیاز به مولف و یا مولفانی دارد که روند آموزشی و سرفصل مطالب را مشخص کند. مولف «دوره مربی نقاشی کودک » در سازمان فنی حرفه ای سرکار خانم نسرین السادات داوری هستند، و ایشان فقط در آموزشگاه نقاشی ارژنگ تدریس می کنند.
چه خاطره شیرینی در حافظه ارژنگ ثبت است که بسیاری از هنرجویانش را از کودکی همراهی کرده که امروز هنرمندان بالنده ای شده اند.