کلاس مربی نقاشی کودک

یکی از رشته هایی که بطور کاملا تخصصی و استاندارد در آموزشگاه نقاشی ارژنگ با ارائه مولف استاندارد دوره سرکار خانم داوری آموزش داده می شود و سالهاست با استقبال فراوانی روبرو بوده، کلاس مربی نقاشی کودک است.

انسان در هیاهوی زندگی و مشغله روزمره اش زمانی را نیاز دارد که به خلوتی پناه برد، و دمی در آغوش تسکین دهنده ای، آرامش بگیرد. خاطرات کودکی همواره از خیالات آرامبخش امروزمان است. می توان خیلی ملموس دید که مهمترین زمان زندگی هر فردی ایام کودکی اوست. پایه گذاری سبک زندگی و شخصیت امروز ما از دوران کودکیمان سرچشمه می گیرد.کودکی یک بذر با کیفیت است که در بستری مناسب و با رسیدگی و تقویت آگاهانه، دورنمای فردایی مملو از موفقیت و آرامش را ارائه می دهد.

پس چگونگی آموزش کودک و بخصوص آموزش هنر کودک بعنوان الفبای زندگی او توسط مربی نقاشی کودک بسیار مهم است. چه ضرورت آن را بدانیم و چه نه. کودکان میتوانند خلاق ترین کارآفرین، مسئول ترین مدیر، شادترین معلم و یا فردی با روحیه سلامت در آینده باشند، اگر زبان دنیای امروز کودکی آنها فهمیده و درک شود.

آموزش همواره از هنر کودک و نقاشی بعنوان اولین زبان کودک آغاز می شود. از اولین اثر ایجاد شده توسط کودک از یک شی اثر گذار بر روی یک شی اثر پذیر نقاشی کودک انجام شده است.نقاشی مهمترین فعالیتی است که بواسطه آن کودک عواطف و احساساتش را به نمایش میگذارد.پس باید اولیا و مربیان آگاهی برای کار کردن در این بستر بکر و خلاق الوهی صلاحیت کافی را داشته باشند.

در کلاس مربی نقاشی کودک در آموزشگاه ارژنگ، شما با مباحث مهم روانشناختی کودک بطور کامل آشنا می شوید و در می یابید که تربیت و آموزش صحیح در دوره کودکی به قدری حائز اهمیت است که بطور چشمگیری از آسیب ها و هزینه های تربیت اشتباه در بزرگسالی جلوگیری میکند.

اگر دلتنگ ایام کودکی خود هستید و یا اگر مشتاق کشف و شهود حالات کودکان هستید، اگر دلتان برای آشتی با خود و کودک معصوم درونتان تنگ شده، اگر در جایگاه یک والد هستید و نگران نوع تربیت فرزندتان هستید و یا تمایل دارید کودکی سلامت و شاد در محیطی گرم و صمیمی و آگاه به روحیه و زاویه نگاه کودک خود تربیت کنید و یا اگر به ارتباط با کودکان علاقه دارید و تمایل به فعالیت و کسب درآمد در محیط کودکان دارید به شما توصیه میکنیم در دوره مربیگری نقاشی کودک تهران در آموزشگاه نقاشی ارژنگ شرکت کنید.

در این دوره چه مواردی آموزش داده میشود:

 _مباحث روانشناسی و شناخت کودک

 _نحوه ارتباط با کودک 

_خلاقیت و راههای تقویت آن

 _مبحث مهم و بسیار جذاب و کاربردی نقد و تفسیر نقاشی کودکان

نقاشی کودک آینه روح اوست. شما میتوانید زوایای روح او را با استفاده از رنگها و اشکال و احجامی که در نقاشی خود ترسیم میکند، و اینکه بیشتر چه رنگهایی استفاده میکند، چه خطوطی بیشترین کاربرد در نقاشی او دارد و چه شکلهایی و در کدام نقاط کاغذ میکشد، شناسایی و تفسیر کنید.

 _آموزش مبانی و تکنیک های مختلف نقاشی به زبان بسیار ساده به کودک.

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام کلاس نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

برای ثبت نام کلاس مربی نقاشی کودک در هریک از تکنیک ها و همچنین طراحی پایه فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید. همچنین می توانید به اینستاگرام آموزشگاه ارژنگ پیام مستقیم بفرستید. شماره های ۰۲۱۴۴۴۴۷۷۱۷ و ۰۲۱۴۴۴۵۰۱۷۸ راههای ارتباطی با ما هستند.

Contact Us
First
Last