کلاس نقاشی آبرنگ

آبرنگ تکنیکی است که از حل کردن رنگدانه‌های رنگی در آب خلق می‌شود. کلاس نقاشی آبرنگ این تکنیک جادویی به دلیل ایجاد آثار خیال انگیز، مخاطبان خاص خود را دارد.
آموزش این تکنیک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ بصورت کاملا تخصصی از پایه تا پیشرفته انجام می پذیرد.
آموزش این تکنیک شرایط ویژه خود را دارد:
سیال و رها است، به همین دلیل هنگام کار با این تکنیک نیاز به دقت و سرعت عمل بالایی دارد.
در نقاشی با آبرنگ شفافیت، تمیزی و سبکی رنگها اهمیت زیادی دارد. این امر وابسته به شفافیت خود رنگها و مناسب بودن مقوا و بستر با رنگ است.
 
آموزش آبرنگ
آموزش آبرنگ

 

 

آموزش این تکنیک در آموزشگاه نقاشی ارژنگ ابتدا از شناخت ابزار مورد استفاده آغاز می شود.
 
لوازم مورد نياز در این تکنیک:
 
_مقوای گرم بالا
_قلم موي مصنوعي سرگرد در شماره هاي مختلف
_قلم موي مسطح با موي زبر و بلند
_دستمال كاغذي حوله اي
_رنگ با كيفييت
 
آموزش نقاشی با ابن تکنیک شامل تکنیک های متنوع و گوناگوني مي باشد:
_ آموزش نقاشی با آبرنگ روش خيس در خيس : این تکنیک فرآیند به کارگیری رنگ بر روی کاغذ خیس می باشد. یکی از تکنیک های عالی برای خلق پس زمینه های محو با جزئیات اندک است .
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ روش خشک در خشک :  این تکنیک کاملاً برعکس تکنیک خیس در خیس می باشد. در این جا یک قلم موی حاوی رنگ و میزان حداقل آب بر روی یک کاغذ کاملاً خشک کشیده می شود.
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ با چسب ميسكيت :  بسته به نوع قلم مویی که برای به کارگیری آن استفاده می کنید و بافت کاغذ و زمان به کارگیری آن، ماسک می تواند جزئیات ریز و یا بافت های جالبی را خلق کند.
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ با نمک : پاشیدن کمی نمک بر روی رنگ مرطوب نقاط گل مانند زیبا و ظریفی را به وجود می آورد. هر یک از کریستال های نمک رنگ را از خود دور کرده و فضای روشن تری را در زیرشان به وجود می آورند.
 
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ با پاشیدن رنگ:  شما می توانید این کار را توسط هر نوع قلم موی آبرنگ و یا با استفاده از یک مسواک قدیمی انجام دهید.
 
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ با اسفنج روی کاغذ خشک: یک اسفنج بافت دار ابزاری سودمند برای کشیدن شاخ و برگ درختان، دیوارهای قدیمی و شن و ماسه ی ساحل است .
 
_ آموزش نقاشی با آبرنگ با خراشیدن رنگ:  زمانی که رنگ مرطوب اما نه خیس است می توانید از دم قلم مویتان که زاویه دارد، رنگ را از سطح کاغذ آبرنگتان بتراشید.
 
 
رنگهاي اصلي و مهم در این تکنیک :
_آبی لاجوردي
_زرد هندي يا ائورلين
_صورتي پررنگ يا قرمز صورتي تيره يا زرشكي روناسي
_حنايي سوخته يا نارنجي سوخته
 
شما را به دیدن فیلم آموزش آبرنگ در آموزشگاه نقاشی ارژنگ دعوت می کنیم.
 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام کلاس نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

برای ثبت نام کلاس نقاشی آبرنگ در هریک از تکنیک ها و همچنین طراحی پایه فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید. همچنین می توانید به اینستاگرام آموزشگاه ارژنگ پیام مستقیم بفرستید. شماره های 02144447717 و 02144450178 راههای ارتباطی با ما هستند.

[formidable id=”1″]