کلاس نقاشی فتورئال

تکنیک فتورئال در دسته هنرهای نوظهور و دیجیتالی قرار دارد و تعریف مدرنی از نقاشی ارائه میکند. در کلاس نقاشی فتورئال می آموزید چگونه از عکس برای خلق اثر بهره گیرید.
 این جنبش هنری در نیمه دوم قرن ۲۰ در آمریکا آغاز شد و به  «رئالیسم اغراق آمیز» نیز معروف است. دراین جنبش با هنر عکاسی رقابت می شود. سوژه اصلی این آثار اکثرا انسان می باشد.

کلاس نقاشی فتورئال
کلاس نقاشی فتورئال

در این سبک نقاشی ها بر اساس یک عکس کشیده می شود به گونه ای که بیننده تصور می کند که آنچه می بیند عکس است نه نقاشی! به این ترتیب در این نوع تکنیک نگاه به نقاشی نگاه به واقعیت است. پس قاعدتا منتقدان خود را دارد و در عین حال علاقمندان بسیاری را نیز مجذوب خود کرده است.
در این تکنیک نسبت ها و فرم باید با رعایت و حفظ جزئیات و سایه پردازی و کنتراست کاملا به سوژه اصلی که عکس است وفادار باشد، که یادگیری این مهارت از ابتدا  تا انتها کلاس نقاشی فتورئال در آموزشگاه ارژنگ زیر نظر استاد داوری بطور کامل انجام میشود.

هنر نقاشی با دست بسیار ارزنده است و فتورئال چالشی میان قدرت هنرمند و تکنولوژی است که قاعدتا هنرمند فراتر عمل میکند. نکته مهم اینکه این هنر دارای استقلال و هویت مستقل می باشد.

ابزار مورد نیاز کلاس نقاشی فتورئال :

مداد کنته مشکی و سفید
قلمو

محو کن
ذغال یا پودر ذغال

کف دریا
مقوای اشتنباخ

پالت تخم مرغی
کاغذ سمباده

چسب کاغذی
پاک کن اتودی

پاک کن خمیری

کسانیکه علاقمند به شرکت در کلاس فتورئال هستند میتوانند با آرامش و امنیت خاطر برای آموزش از پایه در آموزشگاه ارژنگ زیر نظر استاد خانم داوری شرکت کنند.

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام کلاس نقاشی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ کلیک کنید.

برای ثبت نام کلاس نقاشی فتورئال فرم زیر را پر کنید و ارسال فرمایید. همچنین می توانید به اینستاگرام آموزشگاه ارژنگ پیام مستقیم بفرستید. شماره های ۰۲۱۴۴۴۴۷۷۱۷ و ۰۲۱۴۴۴۵۰۱۷۸ راههای ارتباطی با ما هستند.

Contact Us
First
Last