گزارش کارگاه آموزشی اوریگامی در آموزشگاه ارژنگ

گزارش کارگاه آموزشی اوریگامی در آموزشگاه ارژنگ

گزارش کارگاه آموزشی اوریگامی در آموزشگاه ارژنگ در زیر تهیه شده است و به اطلاع علاقمندانی که نتوانستند در جلسه حضور یابند می رسد. در کارگاه آموزشی اوریگامی ابتدا مدرس عزیز آموزش را با یک پاکت ساده اما کاربردی شروع کردند که هم دست ما راه بیفتد هم با نحوه ی تا زدن ها آشنا بشویم. یکی از خوبی های زیادی که این جلسه کارگاه آموزشی اوریگامی داشت، عدم نیاز به ابزار و وسایل تخصصی بود. ما فقط به کاغذ نیاز داشتیم. از هر نوعی که بود. حتی کاغذهای باطله و تراکت های تبلیغاتی و … که این موضوع چقدر به بازیافت کاغذهای باطله ما کمک می کند.
در حین کار برای ما از تاریخچه ی اوریگامی گفتند و اینکه چه کارآیی هایی دارد. حتی در ساختمان سازی! همچنین در مورد درنای اوریگامی که چطور سمبل صلح شده است.

کارگاه اوریگامی در ارژنگ
کارگاه اوریگامی در ارژنگ

بعد از تمرینات یک استراحت کوتاه کردیم و پذیرایی انجام شد. سپس مجددا مشغول کار شدیم.
بعد یک جعبه ی خیلی کاربردی و حرفه ای آموزش دیدیم و بعدش درنای اوریگامی را درست کردیم. در نهایت کلاس رو با آموزش یک پاکت قلبی شکل تمام کردیم. آخر کارگاه همه تمریناتی رو که انجام داده بودیم کنار هم گذاشتیم و دیدیم که در مدت ۲ ساعت کلی آموزش مفید دیدیم و چقدر کار کردیم.

کارگاه اوریگامی
کارگاه اوریگامی

به دلیل استقبال زیاد و رضایت بالای شرکت کنندگان کارگاه آموزشی اوریگامی تصمیم گرفته شد که چنین کارگاه هایی حتما ادامه پیدا کنند و ما این قول رو از مدیریت آموزشگاه، خانم داوری گرفتیم.

کارگاه اوریگامی در ارژنگ2
کارگاه اوریگامی در ارژنگ۲

این بود گزارش کارگاه آموزشی اوریگامی در آموزشگاه نقاشی ارژنگ . می توانید یک گزارش دیگر از کارگاه رو از زبان مدرس عزیزمون در اینجا بخوانید.

منتظر اطلاع رسانی کارگاه های بعدی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *